Zobraziť zoznam produktov

Residence Hotel & Club Donovaly

Keď sa povie Donovaly, okamžite sa nám v mysli vynoria hory, turistické chodníky i zasnežené lyžiarske svahy. História horskej obce Donovaly, ktorá dala názov celej rekreačnej oblasti, siaha do 17. storočia, keď tu začali vznikať osady, zamerané na výrobu dreveného uhlia. Postupne na ich základe bola v 18. storočí založená obec Donovaly, ktorú dnes tvorí samotná obec Donovaly a osady Bully, Sliačany, Hanesy, Mišúty, Mistríky a Polianka. Ľudia postupne začali objavovať krásu tunajšej prírody a rozsiahle možnosti pre rekreáciu, oddych a šport. Prvý hotel sa na území Donovál začal stavať v roku 1936. V posledných rokoch sa na Donovaloch rozmohla výstavba apartmánových domov a hotelov. Jedným z najznámejčích hotelov je Residence Hotel & Club****. Hotel poskytuje ubytovanie najvyššieho štandardu pre 190 hostí, gastronomické služby v dvoch reštauráciách s kapacitou 100 a 70 stoličiek, kongresovú sálu pre organizovanie konferencií a seminárov, oddych vo vlastnom welnes centre a mnohé ďalšie služby. Nás teší, že sa o tepelný komfort hotelových hostí stará kotol z produkcie spoločnosti HERZ. Automatický kotol spaľuje biomasu vo forme drevných peliet, čo zabezpečuje vysoký komfort pre obsluhu, tepelnú pohodu pre hostí a čistý vzduch pre nás všetkých.

Zdroj tepla: Kotol na biomasu HERZ BioMatic 500
Výkon: 500 kW
Palivo: Drevné pelety
Riešenie skladu: Systém 2 pevných peletových dopravníkov
Využitie zdroja tepla: Vykurovanie a príprava teplej vody
Rok realizácie: 2009

Foto: Residence Hotel & Club, zdroj: https://www.residencehotel.eu/fotovideo

• Kotly na biomasu

Sú ideálnym riešením práve pre vás?

• Kde kúpiť HERZ?

V každom dobrom inštalatérskom obchode

Vždy čerstvé informácie z HERZ

Potrebujete pomôcť vybrať správny produkt?Kontaktujte nás